Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Diğer

Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

ayırma büyüsüÇok eski zamanlardan bu yana insanların gerek gördükleri durumlarda denedikleri ve çoğunlukla başarılı sonuçlar aldıkları ayırma büyüsünde özellikle seçilen medyumların önemi çok büyüktür. Birçok medyum kendilerini her büyüde başarılı görürken aslında bu durum hiçte böyle değildir. Ayırma büyüsünde yapılacak küçük bir hata veya eksik bir uygulama insanların amaçlarına ulaşmalarını engellemektedir. Bu nedenle her büyüde olduğu gibi ayırma büyüsünde de özellikle medyum seçimine çok büyük özen gösterilmelidir. Binerce kişi büyü yaptırmak istediklerinde karşılarına çıkan ilk medyumdan yardım almakta ve bu nedenle amaçlarına ulaşamamaktadırlar.

Halbuki her medyumun uzmanlık alanı farklıdır ve kendilerini belli konularda geliştirirler. Bu nedenle yapılacak en doğru hareket insanların amaçlarına uygun uzmanlı derecesine sahip olan medyumları seçmek için yeteri kadar araştırma yapmalarıdır. Ayırma büyüsünü başarı ile uygulayan medyumlar çoğunlukla büyü yapacakları kişilerin şahsi eşyaları veya bedensel materyallerinin kullanıldığı yöntemleri kullanırlar. Bunun nedeni özellikle kişilerin etkilenmesinin amaçlandığı büyülerde kişisel eşyaların kullanılmasının en etkili yöntem olmasıdır. Bu büyüler en ateşli ilişkilerin bile kısa zamanda bitmesine ve insanların birbirlerinden soğumalarına neden olmaktadır. Özellikle medyumum başarısına veya maharetine bağlı olarak etkisini çeşitli sürelerde göstermekte ve insanlara hiçbir zarar vermeden kısa zaman içinde ilişkilerinin bitmesine neden olmaktadır.

Bu büyünün en güzel yanıda kişilere hiçbir şekilde zarar vermemesi ve sadece manevi anlamda bilinçaltılarına etki ederek düşüncelerinin değişmesine ve insanların bir büyünün etkisi altında olduklarını asla fark etmemelerine vesile olmasıdır. Ayırma büyüsünün etkisi altına giren çiftlerin kısa zamanda birbirlerinden soğudukları ve her şeyin doğalmış gibi görünerek ilişkilerinin bittiği görülmüştür. Ayırma büyüsünü yapan medyumların kullandıkları yöntemler her dönem çeşitlilik gösterse de birçok medyum bu büyüde ortak yöntemler kullanmayı terci etmektedir. Her zaman için bu alanda kendini geliştirmiş medyumlar hakkında bilgiler toplayıp kendilerinden yardım alan kişilerin de fikirlerinin alınması, ayırma büyüsü ile bir çifti ayırmak isteyen kişilerin yapacakları en doğru hareket olacaktır. Çok fazla medyum olması ve birçok medyumun kendini ayırma büyüsü konusunda yeterli görmesi insanları tereddütte bıraksa da yapılacak kısa bir araştırma en doğru kararı vermelerine yardımcı olacaktır.

One Reply to “Ayırma Büyüsü

  1. Benden bir anda ayrılan sevgilimin başka bir kadın tarafından baştan çıkarıldığını düşünüyorum. Sevgilimin diğer kadından ayrılması için ayırma büyüsü veya soğutma büyüsü hangisi kısa sürede etki eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir