vefk çeşitleri

Büyü Bozulunca Her Şey Düzelir mi

Özellikle kötü amaçlar ile yapılan büyülerin etkilerine giren kişilerin kurtulması için en kısa zaman içinde kurtulması için zaman kaybetmeden büyü bozma işlemi yapılması gerektiğini herkes bilmektedir. Ancak yine de birçok kişi bu konuda aldıkları ciddi risklerin bedellerini pahalıya ödeyebilmektedirler. Özellikle insanlar bu konuda araştırma yaparken çoğu zaman büyü bozulunca her şey düzelir mi veya bu durum ne kadar süre içinde sonuç verir gibi soruların yanıtlarını aramaktadırlar. Medyumlar bu konu hakkında tam bir bilgi vermemektedirler.

Çünkü büyülerden sonra her şeyin normale dönmesi her zaman mümkün olmayabilmektedir. Örneğin bir kişinin zerine musallat edilen nurani varlıklar o kişinin fiziki olarak çok ciddi sorunlar yaşamalarına neden oldukları gibi aynı zamanda psikolojik anlamda da çok ciddi sorunlara neden olabilmektedirler. Fiziki rahatsızlıklar çoğu zaman normale dönebildiği gibi psikolojik rahatsızlıklar yaşayan kişiler tahmin edilenden çok daha uzun bir süre bu durumun etkisine kalabilmektedir. Hatta birçok kişi de bu sorunun kalıcı olduğu görülmüştür.

Bu sebeple ne kadar ciddi veya ne kadar güçlü bir büyü bozma işlemi yapılırsa yapılsın etkilerinin tamamen yok olması için çok uzun zaman beklemek gerekebileceğini bilmek gerekmektedir. Eğer insanlar bu konu hakkında yeteri kadar bilinçli bir şekilde hareket ederlerse istenen sonuçlar da daha kısa zaman içinde alınabilir. Medyumlar özellikle kötü amaçlar ile yapılan güçlü büyülerin etkilerine girmiş olan kişilerin her zaman için çok daha dikkatli olmalarını önermektedirler.

Çünkü günümüzde birçok kişi bu işlemlerin etkilerini tam olarak bilmemekte ve bir büyünün etkisinde olduklarını anlayamamaktadırlar. Bu sebeple büyü bozulunca her şey düzelir mi veya benzeri sorular yerine öncelikle büyülerin etkileri nasıl yok edilir veya bir kişi büyü etkisinde olduğunu nasıl anlayabilir gibi soruların yanıtlarını bilmek gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir