Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Diğer

Domuz Yağı Büyüsü

Domuz Yağı Büyüsü

Amacı insanlara zararlar vermek veya onları çeşitli sıkıntıların için düşürmek adına yapılan ve en kötü büyülerden biri olan domuz yağı büyüsü yapılan büyüler için en fazla riski olan ve yapılması çok zor olan büyülerden biridir. İsminden de anlaşılabileceği gibi iyi niyetler tercih edilmeyen domuz yağı büyüsü o denli kötü bir büyüdür ki, sonuçları ölüme kadar götürebilen ve büyünün etkisi içinde olan kişinin hayatını adeta cehenneme çevirecek kadar etkili bir büyü çeşididir.

Kimi zaman insanlar farklı bir insana çok kızgın olduklarından veya bir anlık kızgınlıklarından dolayı o kişiye bir şekilde zarar verme çabası içine girerler. Herhangi bir neden ile aralarında oluşan gerginlik husumet ile bir türlü hırsını çıkaramayan ve kızgınlığını geçiremeyen kişiler her ne olursa kızgınlıklarını gidermek amacıyla karşıdaki kişiye zarar verirler. Fakat bu kızgınlık ile yapılacak küçük dahi olsa bir hata çok daha kötü sonuçların ortaya çıkmasına ve kendilerinin de bu durumdan zarar göreceklerini düşünerek farklı bir şekilde zarar verme çabası içine girmektedirler. Bu gibi durumlar için tercih edilen birçok büyü çeşidi vardır ve bunlardan birisi de domuz yağı büyüsü olarak bilinmekte ve bu büyü ile ellerini hiç bir şeye vurmadan sevmedikleri kişilere çok büyük sıkıntılar yaşatabilir aynı zamanda üzerlerindeki kızgınlıklarını atmış olurlar.

Tabi ki domuz yağı büyüsü için sabırlı olmak gerekir. Domuz yağı büyüsü oldukça detaylı ve yapımı uygulaması çok zor olan bir büyü çeşididir. Bu yüzden kesinlikle çok iyi bir araştırma yapmadan karar vermek yanlış olacaktır. Çünkü iyi niyetler taşımayan birçok büyünün uygulama aşamasında yapılacak küçük hata ile ilerleyen zamanlarda büyü yapan kişilerin hayatlarını olumsuz yönde etkileyebileceği göz önünde bulundurulmalıdır.

Domuz yağı büyüsü yaptırma tercihinde olan kişilerin, büyü yapılacak kişilere ne derece büyük sıkıntılar geleceğinden vede ne denli büyük zorluklar içine gireceklerinden haberdar olmaları gerekmektedir. Zira bu durum ilerleyen zaman içinde bir vicdan azabına sebep olabilmekte ama tüm bu saydıklarımıza rağmen domuz yağı büyüsü yaptırılmaya karar verilirse bu konuda mutlaka uzman kişilerden yardım alınması ve aynı zamanda uzman olduğunu düşündüğünüz bu kişilerin gerçekten bu büyü hakkında yeterli bilgisi ve deneyimi olduğundan emin olunması gereklidir.

Domuz yağı büyüsü nasıl bozulur, domuz yağı büyüsü nasıl yapılır detaylar için iletişime geçebilirsiniz.

One Reply to “Domuz Yağı Büyüsü

  1. merhaba.bende birine domuzyağı büyüsü yaptırmak istiyorum.çok sinirlerimi bozan birisi var.acaba bu konuda medyum Berzan hoca bana yardımcı olurmu.böyle bir işlem yaptıran varmı.o kadın sevdiğmadamı aldı benden.bunu onun yanına bırakamam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir