medyumlar hakkında

Gerçek Medyumlar

Gerçek Medyumlar

Gerçek Medyum, medyum olmak hele ki gerçek medyum olabilmek oldukça fazla zaman gerektirmektedir. Medyumluk için havas ilmi, ebced hesabı ve daha birçok bilim dalı için okumak gerekmektedir. Ancak bu durum bazı kişilerde doğuştan gelen bir yetenek veya bir kaza travma sonrası da ortaya çıktığı bilinen bir gerçek olsa da bu çok düşük bir ihtimaldir.

Günümüzde ve Türkiye’de medyum olduklarını gerçek medyumlar olduğunu iddia edenlerin büyük bir oranın da medyumluk ile uzak yakın alakası yoktur. Gerçek medyum olduklarını iddia eden bu kişilerin nerede ise hepsi yalnızca yaptıkları kısa araştırmalar sonucu medyumlar hakkında çeşitli makaleler okuyarak kısa sürede gerçek medyum olduklarını iddia ediyorlar.

Varsayalım ki sitelerinde gerçek medyum olduklarını iddia eden kişiler gerçek medyumlardır. Ama şunu da belirtelim ki, gerçek bir medyum bunu kendiyle övünerek sitelerinde çeşitli yazılar paylaşarak yapmaz. Gerçek bir medyum yaptığı çalışmalar insanlara yaklaşımı konuşma vesaire insanların sorunlarına çözüm üreten kişidir. Yukarıda yazdığımız gibi gerçek medyumlar olduğunu iddia eden yalancı sahtekarlara itibar etmeyin.

Medyumlar hakkında bilgi edinmeden iletişime geçmemeniz hayrınıza olacaktır.

 

One Reply to “Gerçek Medyumlar

  1. Bu sitede tanıdığım medyum Yavuzhan hocam sayesinde bir sorunum kalmadı Medyum Yavuzhan hocam öncesi çok medyum aradım kandırıldım boşa zaman harcadım ama Medyum Yavuzhan ile medyum arayışım bitti. Medyum Yavuzhan tavsiye ederim herkese.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir