medyumlar hakkında

Medyumlar

Medyumlar

Her zaman için insanların çeşitli amaçlarla başvurdukları medyumlar, sahip oldukları bir takım üstün özellikler ve zaman içinde edindikleri bilgi birikim ile sıradan yollarla halledilemeyen sıkıntıları çok özel ve manevi yöntemler ile gidermeye çalışırlar.

Her kesim tarafından her zaman tercih edilen ve birçok kişinin derdine derman bulmayı başaran medyumlar, özellikle sahip oldukları en önemli özellik olan görünmeyen âlemlerle iletişime geçebilmeleri ve cinlere hükmede bilmeleri sayesinde bazen akıl almaz işleri başarabilirler.

Mutlaka hepimizin çevresinde medyumlara gitmiş ve fayda görmüş birileri vardır. Onları dinleyince medyumlardan ne kadar etkilendikleri ve yaşadıkları inanılmaz deneyim karşısında duydukları hayranlığı görebiliriz. Çok uzun zamandır kayıp olan bir eşyayı adeta eliyle koymuş gibi bulan gerçek medyumlar, yönlendirdikleri cinlerin yardımıyla sıradan insanların asla yapamayacakları birçok şeyi de yapabilirler.

Amacı insanları kandırmak olan ve cinlerle iletişim kurabildiğini söyleyen ancak bu alanda en küçük bir bilgisi dahi olmayan sahtekarlar, maalesef gerçek medyumların da halk arasında saygınlığını ve güvenilirliğini olumsuz etkilemektedirler.

Bu nedenle medyumlardan herhangi bir konu hakkında yardım almak isteyen kişilerin titiz bir araştırma ile en doğru kararı vermesi ve özellikle geçmişte medyumlardan yardım almış insanların hikayelerini ve yorumlarını dinlemeleri en doğru yöntem olacaktır.

Art niyetli insanların eline düşünüp hem parasını hem de hayallerini bu insanlara kaptıran birçok mağdur, yaşanacak olumsuz sonuçlar hakkında insanlara önemli bir örnek teşkil etmektedir. Medyumlar, sadece ve sadece insanlara yardım etmeyi ve yaşadıkları sıkıntılara yardımcı olmayı hedeflemelidirler. Halka arasında medyumlara duyulan derin saygı ve itibar ancak bu şekilde korunabilir. Uzun zamanda elde edilebilen teknik bilgiler ve ilmi birikimler sonucunda insanlara faydalı olabilen medyumlar sahtekarlara meydan bırakmamak için insanların da mutlaka bilinçlendirmeli ve onlara gereke uyarıları yapmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir