Diğer

Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

soğutma büyüsüSoğutma büyüsünün ismini duyan kişiler bu büyünün az çok ne için kullanıldığını isminden tahmin edebilmektedirler. Geçmişten bu güne kadar birçok kişinin ilişkisinin bitmesine ve delice sevdiği kişilerden bir anda uzaklaşmasına neden olan soğutma büyüsünde amaç bazen iyi bazen kötü olabilmektedirler. Örneğin bir aile çocuklarının yaşadıkları ilişkiden zarar göreceğini düşündüklerinde bu büyüyü yaptırarak kendilerini yaşama ihtimalleri olan sıkıntılardan kurtarabilmektedirler. Bu çok rastlanan ve günümüzde de birçok defa insanların medyumlara başvurma sebeplerinden biridir. Medyumların da en çok yaptıkları büyülerden biri olarak bilinen ve yapım aşamasında da medyumları çok zorlamayan bu büyüde çoğu zaman olumlu sonuç alınmaktadır.

Birçok kişisel etkileme büyüsünde olduğu gibi soğutma büyüsünde de insanların fikirlerinin değişmesi ve partnerlerine karşı olan sevgi hislerinin yok olması için çok değişik yöntemler uygulanabilir. Ancak yine de en çok kullanılan yöntem insanların şahsi eşyalarının veya bedensel nesnelerin kullanıldığı yöntemdir. Birçok medyum kendilerine bu konuda gelen taleplerde insanların iyice dinledikten sonra hangi işlemleri yapacaklarına duruma göre karar verirler. Birbirini seven iki insanın arasını bozmak ve birinin diğerinden sebepsiz yere uzaklaşmasını sağlamak gerçekten çok zor bir iştir. Bu durum tabi ki partnerinin kendisinden uzaklaşmasından dolayı bir tarafı mutsuz edecek ve hayatını zindana çevirecektir. Ancak gerek görüldüğü durumlarda insanlar birçok kez soğutma büyüsüne başvurmuşlar ve bunda da tereddüt etmediklerini dile getirmişlerdir.

Çünkü bu büyü doğru bir şekilde uygulandığı takdirde insanlara kesinlikle fiziki veya psikolojik anlamda zarar vermemekte aynı zamanda etkisini kesinlikle belli etmemektedir. Bu büyünün etkisi altına giren insanlar fikirlerinin neden değiştiğini ve neden bu şekilde hissetmeye başladıklarını asla düşünmez ve bu durumu yadırgamazlar. Soğutma büyüsünde yapılan uygulamaların sonucunda istenen kişilerin fikirlerini değiştirebilecek özellikte bir manevi enerji oluşturulur ve bunun nasıl olduğunu medyumların haricinden hiç kimse anlayamaz. Zaman zaman çevremizde de insanların bir anda yaşadıkları ilişkilerde sorunlar yaşadıklarını ve birlikte oldukları kişilere karşı olan tüm hislerini kaybettiklerini söylediklerini duyarız. İşte bu gibi durumlarda çiftlerin üzerlerinde soğutma büyüsü olduğundan şüphelenilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir