Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
merak edilenler

Yıldızname falı

Çok eski zamanlardan bu yana insanların çok yoğun bir şekilde ilgi gösterdikleri fal işlemleri özellikle gelecekleri hakkında bilgi almak isteyen kişiler için vazgeçilmez işlemler haline gelmiştir. Günümüzde birçok farklı teknik ile yapılan bu işlemlerde en çok kullanılan tekniklerden biri de yıldızname falıdır. Yapılması oldukça zor ve emek isteyen bu işlemler de aynı zamanda astroloji bilimi hakkında da ciddi oranda bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Yapılan işlemlerin etkilerini bilen herkes bu tarz işlemler sayesinde çok kısa zaman içinde gelecekleri hakkında doğruya yakın bilgiler alabileceklerini de bilmektedirler.

Bu işlemleri yapan kişiler öncelikle falına bakılacak olan kişilerin doğum tarihlerini dakikasına kadar bilmelidirler. Bunun sebebi ise bu fal tekniğinde amacın sadece o kişilerin doğum bilgilerinden yola çıkarak o an da gökyüzünde yer alan cisimlerin konumlarını belirlemek, bu konumları bir çizime aktarmak ve özel teknikler ile bu çizimleri yorumlamaktır. Yapılan bu yorumlarda ana nokta cisimlerin bulundukları konuma göre yeryüzüne gönderdikleri enerjiler ve bu enerjilerin o kişileri gelecekte nasıl etkileyeceğini bilmektir.

Bu zamana kadar birçok kez yapılmış olan bu işlemler özellikle sadece deneyimli kişilerin yapabildikleri ve istenen bilgileri alabildikleri işlemlerdir. Bu sebeple yıldızname falı yapmak isteyen kişiler kesinlikle kendilerini geliştirmeli ve her zaman için farklı bilim dalları hakkında araştırma yaparak kendilerine güvenen kişilere doğru bilgiler vermeye çalışmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir